Praca » Inspektor weterynarii

Inspektor weterynaryjny

Nr referencyjny: 1940366

Ważna przez:

Lokalizacja: Grójec, mazowieckie

Stanowisko: Inspektor weterynaryjny

Oferent: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Grójcu

Opis stanowiska

Warunki pracy

Praca od poniedziałku do piątku, praca w siedzibie urzędu i poza urzędem, wyjazdy służbowe, szkolenia. Stanowisko pracy w pokoju biurowym wyposażonym w meble biurowe, sprzęt komputerowy oraz inne urządzenia biurowe. Oświetlenie w pomieszczeniu pracy naturalne i sztuczne. Kierowanie samochodem służbowym.

Zakres zadań

  • Nadzór w zakresie identyfikacji i rejestracji zwierząt;

  • Nadzór nad warunkami utrzymania (dobrostanem) zwierząt gospodarskich w celu umieszczenia na rynku tych zwierząt oraz nad punktami kopulacyjnymi, wystawami, konkursami z udziałem zwierząt;

  • Wykonywanie kontroli administracyjnych i kontroli na miejscu w zakresie wymogów wzajemnej zgodności;

  • Obsługa systemu platformy integracyjnej PA, IW SIRZ;

  • Sporządzanie stosownych raportów i sprawozdań.

Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe z zakresu spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego

  • znajomość aktualnych przepisów prawa z zakresu ustawy o inspekcji weterynaryjnej, postępowania administarcyjnego

  • biegła obsługa komputera (WORD, EXCEL)

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

  • Posiadanie obywatelstwa polskiego

  • Korzystanie z pełni praw publicznych

  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność

  • kreatywność

  • chęć podnoszenia kwalifikacji