Praca » Inne

Inżynier ds. systemów uzdatniania wody

Nr referencyjny: 2486631

Lokalizacja: Warszawa, Kołbiel, Otwock, Wiązowna, Góraszka, mazowieckie

Stanowisko: Inżynier ds. systemów uzdatniania wody

Oferent: HR Support

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • dobór technologii i urządzeń do wymagań klientów,

  • opracowywanie ofert handlowych,

  • tworzenie dokumentacji technicznej,

  • nadzór nad montażem i rozruchem instalacji,

  • dobór środków chemicznych do kondycjonowania wody w zależności od aplikacji (inhibitory korozji, biocydy),

  • nadzór nad prowadzeniem pasywacji w instalacjach chłodniczych.

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, kierunek ochrona środowiska, technologia wody i ścieków,

  • min. 2 letnie doświadczenie w firmie o podobnym profilu, działającej na rynku uzdatniania

  • wody/ścieków,

  • dobra znajomość branży,

  • znajomość technologii uzdatniania wody/ ścieków,

  • umiejętność biegłego doboru urządzeń do wymagań klientów przy aplikacjach tj. m.in. woda

  • kotłowa czy odzysk wód deszczowych i szarych,

  • biegła znajomość AutoCad,

  • biegła znajomość  pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

PRACODAWCA OFERUJE:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • samochód służbowy.