Praca » Inne

Kierownik Fermy

Nr referencyjny: 2622463

Ważna przez:

Lokalizacja: , lubelskie

Stanowisko: Kierownik Fermy

Oferent: ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Opis stanowiska

Miejsce pracy w jednej z trzech lokalizacji: Mikstat, Pawłów, Wisznia Mała.

Szukamy kandydatów z całej Polski.

W przypadku relokacji - zapewniamy mieszkanie.

Wymagania:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie fermy produkcyjnej – kaczki i gęsi.

  • Organizacja pracy i kierowanie  20- osobowym zespołem pracowników.

  • Nadzór zootechniczny nad stadem.

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji fermowej i raportowanie do kadry zarządzającej.

  • Współpraca ze wszystkim działami firmy oraz instytucjami prowadzącymi nadzór w zakresie hodowli.

  • Planowanie potrzeb hodowlanych w oparciu o potrzeby produkcyjne.

  • Dbałość o dobrostan zwierząt.

  • Optymalizacja kosztów zakupów na potrzeby prowadzenia fermy.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Znajomości branży hodowlanej i doświadczenie w hodowli zwierząt na potrzeby produkcyjne.

  • Wykształcenia min. średniego: rolnicze, zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne.

  • Umiejętności zarządzania zespołem.

  • Dobrej organizacji pracy i dyspozycyjności.

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

  • Znajomości pakietu MS Office, w tym Excel.

Co oferujemy:

  • Wysoce konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy, w  zależności od doświadczenia oraz umiejętności od 6 000 do 10 000 brutto.

  • Dodatkowe świadczenia w przypadku relokacji – zapewniamy urządzone mieszkanie ok. 100 m2.

  • Samochód służbowy.

  • Pracę w firmie rodzinnej z tradycjami, będącej liderem w swojej branży.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o przyjaznej dla pracownika kulturze organizacyjnej.

  • Możliwość rozwoju kompetencji (m. in. poprzez szkolenia) oraz awansu.