Praca » Inne

Kierownik Wylęgarni Drobiu

Nr referencyjny: 1666791

Ważna przez:

Lokalizacja: Kraśnik, lubelskie

Stanowisko: Kierownik Wylęgarni Drobiu

Oferent: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • kompleksowe zarządzanie podległym zakładem wylęgarni drobiu,

  • nadzór nad podległym zespołem pracowników,

  • nadzór nad  terminową realizacją zadań,

  • zapewnienie ciągłości produkcji,

  • nadzór nad  procesami produkcyjnymi,

  • maksymalizacja średniej wylęgowości,

  • nadzór nad procesami logistycznymi,

  • nadzór nad sprawnością techniczną zakładu – w szczególności parku maszynowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe – zootechnika,

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane osoby z odpowiednim wykształceniem do przyuczenia),

  • umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu,

  • możliwość zakwaterowania osoby wraz z rodziną,

  • niezbędne narzędzia pracy.