Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Menadżer ds. jakości, BHP i ochrony środowiska

Nr referencyjny: 2376452

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Menadżer ds. jakości, BHP i ochrony środowiska

Oferent: DEKRA Praca Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • zarządzanie obszarami jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska w zakresie realizowanych projektów

  • nadzór i kontrola realizowanych projektów pod kątem zapewnienia odpowiednich standardów jakości oraz ich zgodności z obowiązującymi przepisami BHP oraz ochrony środowiska

  • wdrażanie systemów zarządzania jakością

  • wizytowanie miejsc, w których realizowane są prace

  • dbałość o przestrzeganie prawa w zakresie BHP i ochrony środowiska

Wymagania:

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie: BHP, Kontrola Jakości, Ochrona środowiska

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1)

  • znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży budownictwa drogowego

  • dokładność, sumienność, terminowość, odpowiedzialność i proaktywność w podejmowanych działaniach

  • zna­jo­mość pakietu MS Office, w szcze­gól­no­ści Word i Excel

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana dostępność do pracy od zaraz

Oferujemy:

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • rozwijającą i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie z branży budownictwa drogowego

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • szeroki pakiet benefitów