Praca » Inne

Młodszy asystent w zakładzie higieny weterynaryjnej

Nr referencyjny: 2721224

Ważna przez:

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Stanowisko: Młodszy asystent w zakładzie higieny weterynaryjnej

Oferent: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Poznaniu

Opis stanowiska

Warunki pracy

- praca w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych – praca w laboratorium (czynniki biologiczne i chemiczne),
- nietypowe godziny pracy (w tym dyżury),
- zagrożenie korupcją,
- krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe np. szkolenia,
- praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie,
- budynek wyposażony w windę osobową,
- budynek posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich,
- brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Zakres zadań

  • Wykonywanie badań i odczytów

  • Opracowywanie wyników z przeprowadzonych badań

  • Sprawdzanie aparatury laboratoryjnej i właściwe jej użytkowanie oraz prowadzenie stosownych zapisów

  • Przygotowywanie odczynników, szkła, materiałów pomocniczych oraz środowiska badań

  • Wykonywanie czynności w zakresie kontroli jakości badań oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej

Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne wyższe z zakresu spraw należących do Inspekcji Weterynaryjnej
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego

  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii (dotyczy aplikacji lekarzy weterynarii)

  • Obsługa komputera i znajomość metod statystycznych

  • Podstawowa wiedza z zakresu wykonywanych badań

  • Przeszkolenie (z zakresu wykonywanych zadań)

  • Posiadanie obywatelstwa polskiego

  • Korzystanie z pełni praw publicznych

  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Studia podyplomowe z zakresu spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej

  • Znajomość normy PN EN ISO 17025 i umiejętność jej wykorzystania w laboratorium

  • Znajomość systemów informatycznych CELAB i PROBIT

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego w stopniu komunikatywnym