Praca » Inne

Pracownik do szczepienia kur – szkolenie

Nr referencyjny: 1984401

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik do szczepienia kur – szkolenie

Oferent: Contrain Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • szczepienie kurcząt – praca wyjazdowa do kontrahentów na terenie Holandii, Niemiec oraz Belgii ( dojazd busem po stronie Contrain).

Wymagania:

Czego wymagamy

  • gotowości do podjęcia stałej pracy,

  • gotowości do nauki.

Oferujemy:

Co oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej

  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy

  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy