Praca » Inne

Pracownik ds. ocen środowiskowych

Nr referencyjny: 1942865

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Pracownik ds. ocen środowiskowych

Oferent: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Opis stanowiska

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • przygotowanie opinii dotyczących dokumentacji na potrzeby postępowań zakupowych przydzielonych projektów inwestycyjnych w zakresie ochrony środowiska,

  • współpraca z organami administracji rządowej i samorządowej w zakresie spraw środowiskowych wynikających z monitorowania realizacji inwestycji,

  • opracowanie kart informacyjnych przedsięwzięcia w przypadku ich wykonania zasobami własnymi,

  • weryfikacja dokumentacji opracowanej przez wykonawców zewnętrznych,

  • weryfikacja dokumentacji przedprojektowej i projektowej w zakresie ochrony środowiska,

  • monitorowanie uzyskiwania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, uzgodnień projektów budowlanych i innych pozwoleń w zakresie ochrony środowiska,

  • monitorowanie realizacji przydzielonych przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie zadań środowiskowych określonych w decyzjach administracyjnych,

  • współudział w konsultacjach społecznych w zakresie ochrony środowiska projektów inwestycyjnych spółki,

  • opracowanie wniosków o dofinansowanie w części środowiskowej wraz z przygotowaniem kompletu dokumentów w zakresie ochrony środowiska.

Wymagania:

Wymagane kwalifikacje:

  • wyższe wykształcenie, preferowane na kierunkach ochrona środowiska lub pokrewne, transport kolejowy, budownictwo,

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z ocenami oddziaływania na środowisko, procesem inwestycyjnym obiektów liniowych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,

  • znajomość pakietu MS Office oraz oprogramowania GIS na poziomie średnio zaawansowanym,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniami,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta,

  • otwartość na zmianę.

 Mile widziane kwalifikacje:

  • 5-cio letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z ocenami oddziaływania na środowisko, procesem inwestycyjnym obiektów liniowych.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.