Praca » Inne

Pracownik ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 1737405

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Pracownik ds. ochrony środowiska

Oferent: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Opis stanowiska

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska i sporządzanie okresowych zestawień w tym zakresie,

  • prowadzenie spraw związanych z korzystaniem przez Zakład Linii Kolejowych ze środowiska m.in. w zakresie gospodarki odpadami, emisji pyłów i gazów do powietrza, środowiska gruntowo-wodnego, usuwania drzew i krzewów,

  • utrzymanie procedur, standardów procesów obowiązujących w Spółce w zakresie ochrony środowiska,

  • współpraca z organami administracji samorządowej w zakresie spraw środowiskowych związanych z eksploatacją linii kolejowych,

  • monitorowanie przestrzegania przepisów ochrony środowiska w Zakładzie Linii Kolejowych, współpraca z komórkami organizacyjnymi Centrali Spółki i jednostkami organizacyjnymi w zakresie korzystania ze środowiska,

  • podejmowanie działań w celu ograniczenia oddziaływania na środowisko,

  • udział w kontrolach zewnętrznych oraz realizacja zarządzeń pokontrolnych.

Wymagania:

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie średnie techniczne - ochrona środowiska,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym (A1-A2),

  • znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,

  • umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, radzenia sobie z emocjami,

  • wiedza zawodowa,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe - ochrona środowiska,

  • doświadczenie zawodowe ogółem 5 lat w tym 3 lata na stanowiskach związanych z ochroną środowiska,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2),

  • znajomość obsługi programu SEPE na poziomie podstawowym.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.