Praca » Inne

Pracownik rolny i fermy drobiu

Nr referencyjny: 2640737

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik rolny i fermy drobiu

Oferent: Passion 2 care

Opis stanowiska

Poszukujemy wykwalifikowanych pracowników do pracy na roli i na fermach drobiu, do wykonywania pracy na różnego rodzaju fermach: mlecznych, wołowych, drobiowych itp. Będziesz odpowiedzialny za identyfikację problemów i ich rozwiązywanie w celu zapewnienia maksymalnej niezawodności i funkcjonalności fermy.

Wymagania:

  • dobra umiejętność pracy w zespole

  • dokładność i zwracanie uwagi na szczegóły

  • umiejętności fizyczne, takie jak ruch, koordynacja, zręczność i gracja

  • doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej

  • umiejętności myślenia i rozumowania

  • umiejętność samodzielnej pracy

  • cierpliwość i umiejętność zachowania spokoju w stresujących sytuacjach

  • zdolność do dobrej pracy rękami

  • umiejętność wykonywania podstawowych zadań na komputerze lub urządzeniu podręcznym

  • obsługa różnego rodzaju maszyn rolniczych

  • zapewnienie, że zwierzęta są bezpieczne i umiejętność identyfikacji problemów zdrowotnych zwierząt