Praca » Inne

Projektant Branży Hydrologicznej

Nr referencyjny: 2908883

Ważna przez:

Lokalizacja: Katowice, dolnoslaskie

Stanowisko: Projektant Branży Hydrologicznej

Oferent: TRAKT SP. Z O.O. SP.K.

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w projektowaniu odwodnienia i obiektów hydrotechnicznych przy budowie i przebudowie dróg i mostów.

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • ukończone studia wyższe kierunkowe lub pokrewne (np. Inżynieria Środowiska),

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office, AutoCad),

  • samodzielność i odpowiedzialność.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość oprogramowania do projektowania Hec-Ras, Civil 3D, Profil Koordynator,

  • doświadczenie w projektowaniu odwodnienia i urządzeń wodnych.

Oferujemy:

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne uzależnione od wyników pracy,

  • pracę w renomowanej firmie gwarantującej stabilność zatrudnienia,

  • udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikację pracownika,

  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników,

  • komfortowe warunki pracy oraz stosowanie najnowszych technologii,

  • pozapłacowe dodatki tj. świeże owoce, kawa, herbata,

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów tj. karta multisport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe na preferencyjnych warunkach,

  • cykliczne imprezy integracyjne ogólnofirmowe oraz zespołowe.