Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 1939601

Ważna przez:

Lokalizacja: , mazowieckie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: MOLOS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Współpraca z klientami w zakresie sprzedaży artykułów zoologicznych,

  • Budowanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami,

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy,

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych,

  • Teren działania woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie i kujawsko-pomorskie.

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne,

  • Komunikatywność i kreatywność,

  • Prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu pojazdów),

  • Umiejętności organizacji pracy i planowania zadań (CRM),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód, tablet, telefon )

  • stałe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace

  • wynagrodzenie: stała podstawa + premia

  • możliwość rozwoju osobistego poprzez uczestnictwo w szkoleniach