Praca » Inne

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 2423216

Lokalizacja: Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Olecko, Olsztyn, Szczytno, dolnoslaskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: MERITGEN Sp.z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów w regionie

  • współpraca z dotychczasowymi klientami

  • obsługa zamówień i realizacja planów

  • doradztwo w zakresie genetyki bydła mlecznego

  • reprezentowanie firmy na targach i imprezach rolniczych

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie zootechniczne bądź doświadczenie rolnicze – mile widziane

  • wiedza z zakresu hodowli bydła

  • ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów

  • energia i pozytywne nastawienie do życia

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę indywidualne ścieżki kariery

  • dofinansowane do szkoleń

  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia )

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę , w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • narzędzia pracy ( telefon, samochód )