Praca » Inne

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych w Dziale Eksportu

Nr referencyjny: 2630808

Ważna przez:

Lokalizacja: Siekierczyn (pow. lubański), dolnoslaskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych w Dziale Eksportu

Oferent: JASKOT Sp.J.

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie relacji handlowych z nowymi i dotychczasowymi klientami w celu sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Sporządzanie ofert handlowych

  • Realizacja zamówień

  • Prowadzenie dokumentacji handlowej

  • Raportowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie minimum średnie handlowe lub techniczne

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Stały rozwój dzięki wielu szkoleniom i stałym kontakcie z najnowszymi technologiami w rolnictwie i technice

  • Miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Wynagrodzenie

Od 4500 do 10000 zł brutto w zależności od doświadczenia i uzyskiwanych efektów