Praca » Inne

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych

Nr referencyjny: 2630778

Lokalizacja: Dzierżoniów, Lwówek, Bolesławiec, Świdnica, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Lubań, Wałbrzych, Zgorzelec, Złotoryja, dolnoslaskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych

Oferent: JASKOT Sp.J.

Opis stanowiska

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami firmy

  • Doradztwo w zakresie wyboru ciągników i maszyn rolniczych

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży

  • Sprzedaż maszyn z oferty firmy

  • Sporządzanie raportów dotyczących wykonywanej pracy.

Wymagania:

  • Doskonała znajomość branży i maszyn rolniczych

  • Doświadczenie na stanowisku doradcy technicznego, handlowca

  • Pracowitość i pozytywne nastawienie

  • Wysoka kultura osobista i uczciwość

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w ugruntowanej na rynku firmie

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Narzędzia potrzebne do pracy w terenie (samochód, komputer, tablet, telefon)

  • Stały rozwój dzięki wielu szkoleniom i stałym kontakcie z najnowszymi technologiami w rolnictwie i technice

  • Miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Wynagrodzenie:

Od 4000 do 9000 zł brutto w zależności od doświadczenia i uzyskiwanych efektów