Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Samodzielny Specjalista ds BHP i Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2899631

Ważna przez:

Lokalizacja: Gniezno, wielkopolskie

Stanowisko: Samodzielny Specjalista ds BHP i Ochrony Środowiska

Oferent: Moltton Poland

Opis stanowiska

  • Prowadzenie kontroli i audytów w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska na terenie Zakładu,

  • Zarządzanie BHP i Ochroną Środowiska pracy w procesie produkcyjnym,

  • Nadzorowanie zgodności prawnej w zakresie BHP i Ochrony Środowiska,

  • Prowadzenie dokumentacji BHP i Ochrony Środowiska zgodnie z regulacjami prawnymi,

  • Wdrażanie działań poprawiających warunki pracy,

  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie BHP i Ochrony Środowiska,

  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu w zakresie BHP i Ochrony Środowiska,

  • Nadzór nad wszystkimi zagadnieniami w obszarze BHP i Ochrony Środowiska w Zakładzie produkcyjnym.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu zagadnień w zakresie BHP i Ochrony Środowiska w firmie produkcyjnej,

  • Bardzo dobra znajomość prawa z obszaru BHP i Ochrony Środowiska,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość normy ISO 14001 oraz mile widziana znajomość systemu zarządzania BHP (ISO 18001 / OHSAS),

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowym zakładzie produkcyjnym należącym do dużego, międzynarodowego koncernu,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.