Praca » Inne

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2269731

Ważna przez:

Lokalizacja: Wrocław, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

Wymagania:
  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane w firmie produkcyjnej,
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
  • wiedza z zakresu ustawy o ochronie środowiska, kodeksu pracy oraz rozporządzeń ogólnych związanych z tematyką BHP,
  • umiejętność zarządzania czasem oraz organizacja pracy własnej.
  • doświadczenie w prowadzeniu oraz organizacji szkoleń wstępnych/ okresowych BHP oraz w prowadzeniu oceny ryzyka zawodowego i postępowania powypadkowego,

Wymagania:

Obowiązki:
  • realizacja zadań związanych z funkcją pełnomocnika ds. systemów zarządzania ISO 14001 i OHSAS 18001.
  • opracowywanie wewnętrznych instrukcji oraz procedur,
  • planowanie, organizowanie oraz prowadzenie szkoleń wstępnych BHP,

Oferujemy:

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w znanej międzynarodowej firmie,
  • pakiet medyczny.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2017-04-29