Praca » Inne

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Nr referencyjny: 2727853

Ważna przez:

Lokalizacja: Budziszów Wielki, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Oferent: JASKOT Sp.J.

Opis stanowiska

Opis stanowiska / Obowiązki:

  • Zarządzanie sklepem internetowym w zakresie prezentacji asortymentu w sklepie i na aukcjach – od strony szaty graficznej, opisów i zdjęć, spójności z wizerunkiem firmy,

  • Realizacja sprzedażowej i posprzedażowej obsługi Klienta – m.in. rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa,

  • przygotowywanie zamówień do wysyłki, pakowanie ich według standardów firmy,

  • Współpraca z firmami kurierskimi, w zakresie wysyłki towaru do Klientów.

  • bieżąca kontrola przepływu towarów oraz  organizacja magazynu,

  • Nadzorowanie kampanii marketingowych promujących sklep.

Wymagania:

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość branży techniki rolniczej będzie dodatkowym atutem,

  • poczucie estetyki, kreatywność,

  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • wysoka kultura osobista, rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, (w zależności od doświadczenia i osiąganych wyników 3500,00 – 5000,00 brutto),

  • pracę w dynamicznej firmie, w normowanym czasie pracy,

  • przyjazną atmosferę w  pracy,

  • możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia,

  • narzędzia niezbędne do pracy.