Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 1702329

Ważna przez:

Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • prowadzenie zagadnień związanych z ochroną środowiska,

  • prowadzenie statystyki związanej z ochroną środowiska,

  • przygotowanie dokumentacji w celu uzyskiwania zezwoleń, pozwoleń z zakresu ustaw Prawo ochrony środowiska przemysłowych związanych z prowadzoną działalnością Spółki,

  • koordynowanie działań związanych z monitoringiem środowiskowym – obejmującym obszar działań Spółki,

  • współpraca z firmami świadczącymi usługi w zakresie zagospodarowywania odpadów,

  • nadzorowanie działań (w tym dokumentacji) związanych z prowadzeniem obiektu unieszkodliwiania odpadów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunki związane z ochroną środowiska),

  • znajomość przepisów związanych z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość na współpracę,

  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dokładność, rzetelność, terminowość,

  • komunikatywna znajomość  języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • umowę o pracę (pełny etat),

  • dostęp do pakietu socjalnego,

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

  • wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.