Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 1828613

Ważna przez:

Lokalizacja: Ostaszewo k. Torunia, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: UMC POLAND SP. Z O. O.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • odpowiedzialność za sprawozdawczość w zakresie ochrony środowiska w grupie kapitałowej

  • udział w kontrolach i audytach

  • kontakt z urzędami i instytucjami

  • sprawdzanie zgodności  z wymaganiami prawnymi

  • obliczanie opłaty produktowej

  • prowadzenie dokumentacji związanej w wymogami dotyczącymi ochrony środowiska, określanie aspektów środowiskowych

  • tworzenie procedur i polityki środowiskowej

  • rozliczanie i sporządzanie kart przekazania odpadu, wniosków o dokumenty potwierdzające recykling i przygotowywanie dokumentów potwierdzających recykling

  • współpraca z organizacjami środowiskowymi

  • analiza nowych projektów pod kątem wpływu na środowisko

  • ścisła współpraca z komórką BHP

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • preferowane doświadczenie w pracy w firmie z kapitałem zagranicznym

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość ISO14001

  • praktyczna znajomość ustawy o odpadach i prawa ochrony środowiska

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej

  • umiejętność prowadzenia audytów oraz szkoleń (uprawnienia audytora będą dodatkowym atutem)

  • ewidencja jakościowa i ilościowa odpadów w grupie kapitałowej (Polska i kraje europejskie)

  • zdolności analityczne, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie w młodym zespole

  • stabilność zatrudnienia

  • ambitne cele i wyzwania na co dzień

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych