Praca » Inne

Specjalista ds. Raportowania i BDO

Nr referencyjny: 2903861

Ważna przez:

Lokalizacja: Wrocław, Bielany Wrocławskie, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. Raportowania i BDO

Oferent: FBSERWIS SA

Opis stanowiska

Za co cenią nas Pracownicy ?

  • Za szybki wzrost i rozwój organizacji.

  • Etykę we wszelkich działaniach biznesowych firmy.

  • Współpracę pomiędzy pracownikami i promowanie pracy zespołowej.

  • Stabilność zatrudnienia oraz umacnianie się marki na rynku polskim.

  • Zaangażowanie firmy w działania na rzecz ochrony środowiska.

  • Za benefity oferowane każdemu pracownikowi bez względu na zajmowane stanowisko (możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do karty MultiSport, ZFŚS).

Z jakimi wyzwaniami zmierzysz się w pracy ?

  • Prowadzenie ewidencji odpadów w bazie BDO.

  • Nadzór i bieżąca kontrola nad poprawnością wprowadzanych danych do systemu wagowego oraz do rejestru BDO.

  • Rejestracja odpadów dostarczonych i wywożonych z bazy magazynowo-transportowej, wprowadzanie zmian i aktualizacji.

  • Wydawanie dokumentów do transportu odpadów.

  • Ważenie odpadów i wydawanie kwitów wagowych.

Wymagania:

Jakie wymagania stawiamy potencjalnym kandydatom ?

  • Mile widziane wykształcenie wyższe w obszarze ochrony środowiska.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel.

  • Systematyczność, skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy własnej.

  • Wiedza na temat zagadnień gospodarki odpadami będzie dużym atutem potencjalnych kandydatów.

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

Co możemy zaoferować ?

  • Umowę o pracę, pełny etat.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o długoletniej tradycji na rynku.

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.