Praca » Inne

Specjalista / Starszy specjalista / Główny specjalista w Departamencie Analiz Transportowych w Wydziale Analiz Kosztów i Korzyści

Nr referencyjny: 2904752

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista / Starszy specjalista / Główny specjalista w Departamencie Analiz Transportowych w Wydziale Analiz Kosztów i Korzyści

Oferent: Centrum Unijnych Projektów Transportowych

Opis stanowiska

(umowa na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności)

Podstawowe obowiązki:

  • Konsultacje w zakresie przygotowania założeń, metodyki i wyników analiz finansowych i społeczno-ekonomicznych dla projektów planowanych i finansowanych ze środków POIiŚ, POPW oraz CEF;

  • Udział w weryfikacji wniosków o dofinansowanie, weryfikacja założeń, metodyki i wyników analiz finansowych i społeczno-ekonomicznych będących załącznikiem wniosków o dofinansowanie, weryfikacja metodyki wyliczenia wskaźników rezultatu powiązanych z analizami społeczno-ekonomicznymi projektów transportowych w raportach beneficjenta z osiągniętych efektów;

  • Udział w przygotowaniu i opiniowanie wzorów dokumentów przygotowywanych w pozostałych komórkach, w zakresie właściwości Departamentu.

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie wyższe.

  • Staż pracy: minimum 2 lata na stanowisko Specjalisty/Starszego specjalisty, minimum 3 lata na stanowisko Głównego specjalisty.

Wymagania dodatkowe:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie. Preferowane kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie, rachunkowość.

  • Znajomość regulacji dotyczących realizacji projektów finansowanych ze środków UE.

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości.

  • Znajomość zasad analiz finansowych oraz analiz ekonomicznych.

  • Dobra znajomość obsługi komputera w szczególności w zakresie programu Excel.

  • Dokładność, staranność i rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.