Praca » Doradca żywieniowy

Technolog ds. Żywienia Zwierząt

Nr referencyjny: 2272909

Ważna przez:

Lokalizacja: Radom, mazowieckie

Stanowisko: Technolog ds. Żywienia Zwierząt

Oferent: ANTAL SP. Z O.O.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Bilansowanie i bieżące dostosowywanie receptur żywieniowych dla zwierząt

  • Ścisła współpraca z laboratorium w zakresie jakości surowców i pasz

  • Udział w procesie wprowadzania nowych produktów

Wymagania:

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Komunikatywność, otwartość do pracy w zespole

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Rozumienie rynku i potrzeb zwierząt hodowlanych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Codzienne wyzwania z zakresu żywienia zwierząt

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim