Praca » Inne

Zakupowiec do zakupu jabłek oraz innych owoców i warzyw

Nr referencyjny: 1735940

Ważna przez:

Lokalizacja: Grójec, mazowieckie

Stanowisko: Zakupowiec do zakupu jabłek oraz innych owoców i warzyw

Oferent: FOOD TRADING SP Z O O

Opis stanowiska

  • Realizowanie krajowych i zagranicznych zakupów w sektorze jabłek oraz innych owoców i warzyw

  • Współpraca z handlowcami z działu sprzedaży

  • Analizy asortymentowe oraz tendencji cenowych

  • Monitorowanie rynku dostawców, produktów

  • Sporządzanie ofert handlowych i cenników na podstawie rynkowych referencji

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z procesem zakupu

  • Nawiązywanie współpracy oraz utrzymywanie kontaktów biznesowych z dostawcami i producentami

  • Poszerzanie sieci dostawców

  • Optymalizacja kosztów w obszarze zakupów i logistyki

  • Zapewnienie wysokiej jakości w relacjach handlowych z partnerami biznesowymi

  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność, wysoka kultura pracy, łatwość nawiązywania kontaktów, znajomość branży warzywnej.

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży owocowo-warzywnej

  • Samodzielność i doskonała organizacja

  • Dobra współpraca z innymi działami (umiejętność pracy zespołowej)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Mobilność (praca w terenie)

  • Ukierunkowanie na osiągnięcie jak najwyższych wyników

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe (mile widziana specjalizacja z obszaru rolniczego)

  • Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dogodne warunki finansowe

  • Pracę w młodym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy