Praca » Zootechnik

Zootechnik

Nr referencyjny: 3557662

Ważna przez:

Lokalizacja: Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie

Stanowisko: Zootechnik

Oferent: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do codziennych zadań na stanowisku należy:

  • nadzór nad hodowlą trzody chlewnej, pilnowanie dobrostanu zwierząt

  • dbałość o standardy hodowli,

  • reagowanie na zdarzenia na fermach,

  • współpraca z nadzorującym lekarzem weterynarii

  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami prawa i wewnętrznymi regulacjami

Wymagania:

  • masz ukończoną min. szkołę średnią o kierunku zootechnicznym

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

  •  jesteś zorganizowany i stawiasz na rozwój

  • kochasz pracę ze zwierzętami

Oferujemy:

W zamian możemy Ci zaoferować:

  • stabilną formę zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • benefity - prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do ZFŚS do świąt i zajęć sportowych

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • realny wpływ na ochronę środowiska

  • skuteczny program zapewnienia bezpieczeństwa pracowników

Miejsce pracy: powiat drawski

Oferta dotyczy pracy stałej