Praca » Zootechnik

Zootechnik w Zakładzie Wylęgu Drobiu

Nr referencyjny: 3577400

Ważna przez:

Lokalizacja: Kalisz, wielkopolskie

Stanowisko: Zootechnik w Zakładzie Wylęgu Drobiu

Oferent: Drosed Surowiec sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby odpowiedzialnej za pracę na tym stanowisku należeć będzie:

  • Nadzór nad procesem technologicznym

  • Nadzór nad warunkami sanitarnymi

  • Kontrola jakości produkowanych piskląt

  • Wystawianie dokumentów przyjęcia i sprzedaży w systemie JDE

  • Nadzór nad terminowym przekazywaniem dokumentów przez kontrahentów

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej Zakładu Wylęgu Drobiu

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego techniczne, rolnictwo lub weterynaria

  • Biegłej obsługi programu, Ms Office

  • Komunikatywności i nastawienia na współpracę

  • Otwartości, kreatywności i umiejętności szybkiego uczenia się

  • Doskonałej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej

  • Sympatycznego usposobienia (poczucie humoru, uśmiech, empatia)

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • Szkolenie wprowadzające w nowe obowiązki pracy

  • Szansę na zdobycie interesującego doświadczenia zawodowego

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

  • Świadczenia z ZFŚS