Wystawy

 • 2018-09-05

  XXVII Krajowa Wystawa Rolnicza

  W dniach 01 - 02 września 2018 r. odbędzie się w Częstochowie XXVII Krajowa Wystawa Rolnicza towarzysząca Ogólnopolskim Uroczystościom Dożynkowym na Jasnej Górze

 • 2016-02-25

  Zielone Agro Show 2016

  ZIELONE AGRO SHOW to wystawa, która na stałe wpisała się do kalendarza imprez wystawienniczych. Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła.

 • 2015-02-09

  Międzynarodowa Wystawa Roslin i Ogrodów - Zieleń to Życie

  "Zieleń to życie" jest od wielu lat największą prezentacją wszelkich roślin ozdobnych, a także owocowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

 • 2015-02-09

  Roltechnika 2015

  Roltechnika jest unikalną w skali kraju wystawą, na której spotykają się rolnicy.

 • 2015-02-09

  XIX Pałuckie Targi Rolne i XII Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Żninie

  Pałuckie Targi Rolne to impreza organizowana od 1997 roku w Żninie nad Jeziorem Czaplem.

 • 2015-02-09

  XXII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

  Na przestrzeni dwudziestu dwóch lat wystawy w Szepietowie zawsze wyróżniały się imponującą frekwencją, rekordową liczbą wystawców, atrakcyjnością wykładów i wspaniałą atmosferą. Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolniczej, czego potwierdzeniem jest zdobycie po raz piąty tytułu Targowy Lider,...

 • 2015-02-09

  XXIV Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza ROL–SZANSA 2015

  Szczególnie bogata będzie oferta maszyn i urządzeń rolniczych, zwłaszcza najnowszej generacji ciągników i agregatów uprawowych, a także wyposażenia budynków inwentarskich i materiałów budowlanych.

 • 2015-02-09

  XXII Żuławskie Targi Rolne, XVI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Starym Polu

  Żuławskie Targi Rolne (tradycyjnie odbywające się w trzeci weekend czerwca) należą do największych w województwie. Targi gromadzą corocznie do 600 wystawców, a liczba zwiedzających w poprzednich latach dochodziła do 40 tys. osób.

 • 2015-02-09

  Targi Leśne Rogów

  Arboretum Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego to jeden z największych tego typu ogrodów w Polsce.

 • 2015-02-09

  XI Gliwickie Targi Expobud Budownictwo, Wnętrza, Ogrody

  Targi „Expobud” – to impreza, która przekształciła się z dotychczasowej pod nazwą „Dom i Otoczenie”.

 • 2015-02-09

  KWZH 2015 - Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych

  Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych odbywająca się w cyklu dwuletnim to najważniejsze i niewątpliwie cieszące się ogromną popularnością wydarzenie dedykowane sektorowi hodowlanemu.

 • 2015-02-09

  Kiermasz Ogrodniczy "Pamiętajcie o ogrodach"

  Kiermasz Ogrodniczy "Pamiętajcie o ogrodach" to impreza handlowo-wystawiennicza. Od lat cieszy się ona doskonałą opinią wśród wystawców i ogromnym zainteresowaniem odwiedzających ją gości. Według uczestników i obserwatorów jest ona jedną z największych tego typu imprez ogrodniczych w Polsce.

 • 2015-01-29

  Kiermasz ogrodniczy Eden

  DZIAŁ ZIELONY : materiał szkółkarski, nasiona, sadzonki, cebulki, kwiaty cięte i doniczkowe, krzewy, drzewa owocowe, byliny, rośliny rabatowe DZIAŁ TECHNOLOGIA: urządzenia zraszające i nawadniające, sprzęt i materiały do produkcji ogrodniczej, narzędzia ogrodnicze, odzież i obuwie do prac w ogrodzie, podłoża, nawozy, środki ochrony roślin, opakowania i etykiety do roślin...