Praca » Doradca żywieniowy

Doradca ywieniowy / Przedstawiciel regionalny

Nr referencyjny: 1097146

Ważna przez:

Lokalizacja: Lublin, Biaa Podlaska, lubelskie

Stanowisko: Doradca ywieniowy / Przedstawiciel regionalny

Oferent: Logart Personnel Consulting

Opis stanowiska

  • Obsuga handlowa klientów (fermy hodowlane oraz sieci dystrybucyjne)

  • Obsuga techniczna klientów oraz doradztwo z zakresu ywienia duych zwierzt

  • Mobilny charakter pracy - podróe subowe (Polska pónocno-wschodnia)

  • Realizacja polityki handlowej na wyznaczonym terenie

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Praca bdzie miaa charakter mobilny.

Wymagania:

  • Wyksztacenie wysze: zootechniczne, weterynaryjne

  • Dobra znajomo rynku i brany

  • Dowiadczenie w sprzeday pasz lub produktów weterynaryjnych bdzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kategorii B i dyspozycyjno

  • Samodzielno i rozwinite umiejtnoci komunikacyjne

Oferujemy:

  • Prac w renomowanej firmie, w modym i dynamicznym zespole

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki pracy

  • Niezbdne narzdzia pracy

  • Moliwo rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji