O portalu

 to pierwszy portal informacyjno-społecznościowy stworzony dla sektora rolno–spożywczego, współfinansowanego w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, który obiera sobie za podstawowy cel budowanie wzajemnych relacji  współpracujących ze sobą gospodarzy i firm.Z myślą o kim został stworzony?

Został stworzony z myślą o różnych grupach użytkowników,  co pozwala zbudować nieograniczoną grupę społeczności internetowej, do której każdy może dołączyć i brać w niej aktywny udział.


Unikatowy charakter ?

Gospodarz.pl jest portalem o wielowątkowym charakterze. Przede wszystkim jest użyteczny dla samych gospodarzy. Dlatego też, na co dzień redakcja portalu Gospodarz.pl dostarcza aktualnych treści. Jednocześnie współpracuje z firmami, które prezentują swoje produkty i usługi by w jednym miejscu przedstawić całą ofertę dla rolnictwa.

Kanał marketingowy?

Umożliwia także samym gospodarzom prezentację swoich usług czy produktów. Dzięki portalowi wszyscy otrzymują dostęp do wirtualnego kanału marketingowego w ramach platformy Gospodarz.pl.