Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Już teraz otrzymasz od nas przejrzysty przegląd najnowszych wiadomości rolniczych z kraju i ze świata, od dziś będziesz mógł śledzić ogłoszenia, produkty a także nowości na naszym portalu Gospodarz.pl

Zapraszamy także na nasze profile na Facebooku oraz NK

Zapisz się! Zajmie Ci to naprawdę kilka sekund! Po wpisaniu adresu @ kliknij w przycisk "zamawiam"

Akceptuję regulamin portalu

  • Gospodarz.TV
  • Katalog stron rolniczych
  • Firmy rolnicze
  • Ogłoszenia rolnicze
  • Gospodarstwa rolnicze
  • Galerie rolniczeO portalu

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


 to pierwszy portal informacyjno-społecznościowy stworzony dla sektora rolno–spożywczego, współfinansowanego w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, który obiera sobie za podstawowy cel budowanie wzajemnych relacji  współpracujących ze sobą gospodarzy i firm.Z myślą o kim został stworzony?

Został stworzony z myślą o różnych grupach użytkowników,  co pozwala zbudować nieograniczoną grupę społeczności internetowej, do której każdy może dołączyć i brać w niej aktywny udział.


Unikatowy charakter ?

Gospodarz.pl jest portalem o wielowątkowym charakterze. Przede wszystkim jest użyteczny dla samych gospodarzy. Dlatego też, na co dzień redakcja portalu Gospodarz.pl dostarcza aktualnych treści. Jednocześnie współpracuje z firmami, które prezentują swoje produkty i usługi by w jednym miejscu przedstawić całą ofertę dla rolnictwa.

Kanał marketingowy?

Umożliwia także samym gospodarzom prezentację swoich usług czy produktów. Dzięki portalowi wszyscy otrzymują dostęp do wirtualnego kanału marketingowego w ramach platformy Gospodarz.pl.

Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2011 Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl

View my Iframe Content