Praca » Doradca żywieniowy

Specjalista d/s Technologii Żywienia Drobiu / Koordynator Produkcji Mieszalni Pasz

Nr referencyjny: 476556

Lokalizacja: Świerczyna, gm. Dłutów pow. pabianicki, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista d/s Technologii Żywienia Drobiu / Koordynator Produkcji Mieszalni Pasz

Oferent: Grupa Producentów Rolnych Suflidowo Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • obsługa programu żywieniowego do układania receptur mieszanek paszowych dla drobiu (np. HYBRIMIN),

  • przyjmowanie towaru,

  • wypisywanie dokumentów magazynowych,

  • pobieranie próbek,

  • wystawianie świadectw,

  • rozliczanie mieszalni pasz.

Wymagania:

  • umiejętności organizacyjne koordynowania pracy,

  • znajomość programów Word, Excel,

  • umiejętność obsługi programów magazynowych,

  • (preferowany SUBIEKT),

  • znajomość gospodarki magazynowej,

  • obowiązkowość,

  • solidność,

  • punktualność.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy-od zaraz!,

  • w młodym 2 osobowym zespole z możliwością rozwoju.