Praca » Doradca żywieniowy

Specjalista ds. żywienia zwierząt i dodatków paszowych (R&D)

Nr referencyjny: 516925

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. żywienia zwierząt i dodatków paszowych (R&D)

Oferent: Manpower

Opis stanowiska

  • Budowanie relacji z klientami poprzez ekspercką wiedzę i doradztwo w zakresie żywienia zwierząt

  • Poszukiwanie nowych klientów na rynku polskim oraz nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami, których produkty spełniają potrzeby rynku polskiego

  • Przedstawianie i promowanie dodatków paszowych dostarczanych na polski rynek przez producentów europejskich

  • Zapewnianie klientom informacji i doradztwa w zakresie stosowania dodatków paszowych

  • Regularne monitorowanie rynku klientów pod względem zbywalności produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe(zootechnika/żywienie zwierząt/ bioinżynieria zwierząt) - warunek konieczny

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z żywieniem zwierząt oraz paszoznawstwem

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i konsekwencja w działaniu

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Znajomość wymogów żywienia zwierząt

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Samodzielne stanowisko