Praca » Doradca żywieniowy

Technolog żywności

Nr referencyjny: 513239

Ważna przez:

Lokalizacja: Rawa Mazowiecka, mazowieckie

Stanowisko: Technolog żywności

Oferent: Staff Partners

Opis stanowiska

  • opracowywanie i wdrażanie nowych produktów i technologii przy ścisłej współpracy z Działem Produkcyjnym, Działem Zapewnienia Jakości oraz Marketingiem

  • opracowywanie specyfikacji surowców, opakowań, półproduktów i wyrobów gotowych

  • koordynację i nadzór nad prawidłowym opisem produktu (etykieta, opakowanie)

  • opracowywanie nowych receptur

  • współudział w opracowywaniu kalkulacji kosztowych dla wyrobów

  • wprowadzanie zmian technologicznych oraz zamienników surowcowych

  • współpracę przy rozwiązywaniu bieżących problemów technologicznych i produkcyjnych

  • wsparcie technologiczne Działu Produkcyjnego i Marketingu w realizacji bieżącej produkcji i sprzedaży oraz wdrażanie nowych wyrobów w celu lepszego zaspokajania potrzeb klientów

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w branży FMCG

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: towaroznawstwo, technologia żywności, chemia organiczna, kuchmistrzostwo jako żywienie człowieka)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

  • znajomość obsługi komputera – szczególnie w ramach pakietu MS Office

  • umiejętność tworzenia i koordynowania wdrożeń nowych produktów

  • znajomość przepisów prawa żywnościowego

  • znajomość systemów jakości ISO/GMP oraz praktyczna znajomość procesów technologicznych i systemów bezpieczeństwa żywności (HACCP, BRC, IFS)

  • elastyczność, otwartość oraz samodzielność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o znaczącej pozycji, ze wsparciem ze strony doświadczonych fachowców

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • perspektywę rozwoju zawodowego

  • pracę w Jankowicach k. Rawy Mazowieckiej