Praca » Inne

Główny Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2440987

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Główny Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać za:

  • przygotowywanie materiałów przetargowych w zakresie ochrony środowiska dla inwestycji tramwajowych

  • weryfikację dokumentacji projektowej oraz szczegółowa analiza i dyskusja wyników z wykonawcami w zakresie ochrony środowiska

  • występowanie, nadzór oraz pozyskiwanie decyzji z zakresu ochrony środowiska (np. decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach) przeprowadzanych inwestycji

  • przygotowywanie wniosków o dofinansowanie w zakresie ochrony środowiska celem pozyskania funduszy unijnych

  • nadzór w zakresie środowiskowym podczas realizacji inwestycji tramwajowych, współdziałanie z Kierownikami projektu

  • identyfikacja ryzyka z zakresu ochrony środowiska mających wpływ na proces inwestycyjny

Wymagania:

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca w godzinach 7.00 – 15.00

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych

  • możliwość darmowych przejazdów całą komunikacją miejską

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania)

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów)

  • możliwość udziału w przygotowaniu i realizacji strategicznych inwestycji tramwajowych

  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe

Oferujemy:

A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego związanego z ochroną środowiska

  • co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z ochroną środowiska

  • doświadczenia przy sporządzaniu/weryfikowaniu wniosków o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla projektów infrastrukturalnych

  • umiejętności praktycznego stosowania przepisów dot. ochrony środowiska

  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi programów pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook) na poziomie dobrym