Praca » Handlowiec

Doradca Techniczno-Handlowy

Nr referencyjny: DTHGSP_2018

Ważna przez: 30

Lokalizacja: , cala-polska

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy

Oferent: Timac Agro Polska sp. z o.o.

Kim jesteśmy?

Dynamicznie rozwijającą się na świecie i w Polsce firmą działającą w sektorze rolniczym, należącą do francuskiej Grupy Roullier. Ambicją Timac Agro jest   innowacyjność. Misją - sprostać przyszłym globalnym wyzwaniom żywieniowym. Łączymy dobre tradycje z nowoczesnymi technologiami. Nasi klienci dzięki współpracy z nami mają dostęp do szerokiej wiedzy naszego zespołu, oraz unikalnej gamy naszych produktów do odżywiania roślin i zwierząt.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należeć

  • Fachowe doradztwo w produkcji roślinnej
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Serwis w gospodarstwach po finalizacji sprzedaży
  • Budowanie bazy klientów i dbanie o relacje biznesowe
  • Reprezentowanie Firmy podczas imprez wystawienniczych
  • Współpraca z innymi działami Firmy

Wymagania:

Zależy nam na osobach:

  • Posiadających wyższe wykształcenie rolnicze, bądź doskonale znających branżę Agro
  • Potrafiących zarządzać relacjami z klientami
  • Z doskonałymi umiejętnościami handlowymi oraz interpersonalnymi
  • Czerpiących satysfakcję ze sprzedaży oraz kontaktów z klientami
  • Potrafiących zarządzać i organizować swój czas pracy
  • Pasjonujących się rolnictwem - dla których praca w terenie, często na polu, jest zaletą, a nie wadą
  • Posiadających prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

A w zamian Doradcy proponujemy:

  • Ciekawą pracę wspartą 4-tygodniowym okresem wdrożeniowym oraz licznymi szkoleniami (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika)
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc prowizja od zrealizowanej sprzedaży
  • Umowę o pracę w stabilnej organizacji o 60-letniej tradycji na rynku globalnym
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. prywatna opieka medyczna w Medicover, dopłata do karnetu Multisport, dopłaty do wypoczynku i rekreacji
  • Samochód służbowy, komputer, telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z formularza na naszej stronie.

źródło: http://pl.timacagro.com/kariera/oferty-pracy

data publikacji: 2018-11-15