Praca » Handlowiec

Przedstawiciel Handlowy w dziale Tekstylia

Nr referencyjny: 1025688

Ważna przez:

Lokalizacja: , podkarpackie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy w dziale Tekstylia

Oferent: POLIMPORT Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • budowanie długofalowych i profesjonalnych relacji z nowymi i obecnymi Klientami w zakresie handlu tekstyliami białymi, wyposażenie hoteli i uczestniczenie w przetargach.

  • Szykowanie kosztorysów i ofert do klientów

  • Wizyty u klientów, z naszymi próbkami i ofertami.

  • Częste wizyty w obiektach i hotelach.

  • doradztwo związane z produktami Firmy

  • dbanie o wizerunek Firmy

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży tworzyw sztucznych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie minimum średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność organizacji własnej pracy

  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie

  • samodzielność, systematyczność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • szkolenie i przygotowanie merytoryczne do pracy w branży

  • narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę pracy