Praca » Handlowiec

Specjalista ds. Handlu Surowcami

Nr referencyjny: 492687

Ważna przez:

Lokalizacja: Brzeg, opolskie

Stanowisko: Specjalista ds. Handlu Surowcami

Oferent: BZK Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Celem stanowiska SPECJALISTA DS. HANDLU SUROWCAMI są telefoniczne działania handlowe w zakresie skupu surowców oraz sprzedaży środków do produkcji rolnej z uwzględnieniem najbardziej ekonomicznych cen.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Telefoniczne kontakty z klientami celem zakupu surowców: kukurydza, rzepak, zboża

  • Telefoniczne kontakty z klientami celem sprzedaży produktów paszowych – śruta rzepakowa, ddgs itd.

  • Przygotowywanie ofert skupu i sprzedaży dla producentów rolnych

  • Raportowanie dotyczące realizacji celów zakupu i sprzedaży

  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem

  • Tworzenie bazy danych Klientów

  • Analiza sytuacji na rynku zbóż

Wymagania:

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia we współpracy z producentami rolnymi w zakresie zakupu zbóż

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności

  • Umiejętności budowania relacji z Klientami

  • Dobrej dykcji

  • Koncentrowania się na wynikach

  • Wysokiej motywacji do pracy

Oferujemy:

CO OFERUJEMY?

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjna podstawa wynagrodzenia plus premie związane z zakupami i sprzedażą produktów Grupy Spółek

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.