Praca » Handlowiec

Specjalista ds. Handlu

Nr referencyjny: 669957

Ważna przez:

Lokalizacja: Nakło Nad Notecią, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. Handlu

Oferent: POLSKIE MŁYNY S.A.

Opis stanowiska

Cel stanowiska: Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja indywidualnego budżetu sprzedaży mąk i innych wyrobów gotowych

  • Pozyskiwanie nowych rynków zbytu/ odbiorców

  • Utrzymywanie dotychczasowego rynku

  • Sporządzanie planów wizyt oraz raportowanie wyników

  • Prowadzenie analizy spływu należności od klientów

Wymagania:

Czego oczekujemy?

  • Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i dokładności

  • Zaangażowania

Oferujemy:

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Premię uzależnioną od wyników sprzedaży