Praca » Inne

Kierownik Oddziału (branża gospodarki odpadami)

Nr referencyjny: 2993270

Ważna przez:

Lokalizacja: Grójec, mazowieckie

Stanowisko: Kierownik Oddziału (branża gospodarki odpadami)

Oferent: Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, lidera w branży gospodarki odpadami i ochrony środowiska poszukujemy: Kierownika Oddziału.

Główne zadania:

  • efektywne zarządzanie oddziałem poprzez realizację planów budżetowych i celów biznesowych

  • kontrola pracy operacyjnej oddziału

  • rozwój współpracy z klientami zarówno ze sfery budżetowej, jak i prywatnej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie logistyki lub ochrony środowiska

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnych stanowisku

  • wysoko rozwinięte kompetencje liderskie

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację

  • prawo jazdy lat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet benefitów