Praca » Inne

Specjalista ds. Ochrony Środowiska [rekrutacja online]

Nr referencyjny: 3347826

Ważna przez:

Lokalizacja: Rybnik, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska [rekrutacja online]

Oferent: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • nadzorowanie i weryfikacja decyzji / pozwoleń dotyczących  odpadów oraz ich aktualizowanie zgodnie z potrzebami Spółki;

  • przygotowywanie dokumentacji i informacji dot. ochrony środowiska w odpowiedzi na zewnętrzne i wewnętrzne potrzeby;

  • monitorowanie zmian w przepisach, prowadzenie dokumentacji dot. ewidencji odpadów ;tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji;

  • przygotowanie lub weryfikacja merytoryczna wniosków o wydanie decyzji i zezwoleń dla Spółki oraz ich nadzorowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie o kierunku ochrony środowiska lub pokrewne; mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży wod – kan );

  • znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, w szczególności gospodarki odpadami;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, dokładność, punktualność;

  • odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;

  • niezbędne wsparcie i narzędzia pracy.