Praca » Inne

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 3119057

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: HSG SSun

Opis stanowiska

  • Przygotowanie dokumentów do uzyskiwania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla farm fotowoltaicznych o mocy 1 MW i większych,

  • Przygotowanie: kart informacyjnych przedsięwzięcia, raportów o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko oraz innych niezbędnych dokumentów związanych z oceną oddziaływania na środowisko,

  • Samodzielne prowadzenie i monitorowanie procedury uzyskiwania decyzji środowiskowych a później również decyzji o warunkach zabudowy

Wymagania:

  • znajomość przepisów prawa – w szczególności przepisów z zakresu:
    • Ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko,

    • Ustawy o ochronie przyrody,

    • Ustawy o ochronie środowiska,

    • Kodeksu postępowania administracyjnego,

    • Kodeksu Cywilnego,

    • Ustawy o gospodarce nieruchomościami,

    • Prawa budowlanego,

  • Biegłą znajomość pakietu MS Office,

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz otwartość na poszukiwanie rozwiązań,

  • Wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne,

  • Komunikatywności i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansowania w strukturach firmy,

  • Zdobycie doświadczenia i wiedzy w zakresie odnawianych źródeł energii pod okiem profesjonalistów,

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-17.00,

  • Atrakcyjną lokalizację biura – w pobliżu Ronda „Radosława".