Praca »

Kontroler jakości – sortownia owoców

Nr referencyjny: 8960974

Ważna przez:

Lokalizacja: Warka, mazowieckie

Stanowisko: Kontroler jakości – sortownia owoców

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Dopasowanie partii jabłek do wymagań odbiorcy;

  • Kontrola jakości owoców, opakowań i etykiet;

  • Kontrola jakościowa w trakcie produkcji i podczas załadunku;

  • Kontrola wagi produktów;

  • Prowadzenie dokumentacji z kontroli;

  • Nadzór nad jakością stoku magazynowego;

  • Sprawdzanie sortowania według zasad fifo na magazynie;

  • Sprawdzanie jakości jabłek bezpośrednio u producentów.

Wymagania:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe/licencjat kierunek rolnictwo;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość branży owocowo-warzywnej;

  • Zaangażowanie;

  • Komunikatywność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole;

  • Bardzo dobre warunki płacy i pracy;

  • Fundusz socjalny (tygodniowe wakacje dla rodziny w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych, imprezy integracyjne).

źródło: praca.pl

data publikacji: 2024-04-10