Praca » Lekarz weterynarii

Lekarz weterynarii

Nr referencyjny: 1543679

Ważna przez:

Lokalizacja: Toruń, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Lekarz weterynarii

Oferent: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Kluczowe zadania na stanowisku:

Współpraca z rolnikami w zakresie nowoczesnej hodowli trzody chlewnej
• Podtrzymywanie oraz budowa nowych kontaktów z rolnikami kontraktowymi
• Współpraca na podległym terenie, wyjazdy służbowe
• Prace weterynaryjne

Wymagania:

Wymagania:

Dyplom lekarza weterynarii
• Wiedza i znajomość branży weterynaryjnej
Gotowość do podróży na podległym terenie
• Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne
• Samodzielność, konsekwencja w działaniu, realizacja założonych celów
• Otwartość na nową wiedzę i nastawienie na ciągły rozwój
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Oferujemy:

Bardzo stabilne warunki zatrudnienia
• Praca ze znaną firmą z dobrą pozycją na rynku
• Ciekawe praca mobilna
• Świetna atmosfera w pracy
• Benefity w postaci szkoleń, premii miesięcznych i kwartalnych
• Służbowe auto, telefon i komputer (również do celów prywatnych)