Praca » Operator maszyn rolniczych

Operator maszyn rolniczych

Nr referencyjny: 2310247

Ważna przez:

Lokalizacja: Huta Krzeszowska, podkarpackie

Stanowisko: Operator maszyn rolniczych

Oferent: NAUKOWO BADAWCZE CENTRUM ROZWOJU SOI "AGESOYA" SP. Z O.O., HUTA KRZESZOWSKA

Opis stanowiska

  • Praca przy ekstruderze i jego bieżąca obsługa, jak również konserwacja, naprawy, pilnowanie procedur należytego użytkowania i wymaganych parametrów maszyny

  • Bezpośredni kontakt z klientem

  • Zestawienia raportów z aktywności, wyjazdów do klienta i czasu pracy maszyny

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie na kierunkach technicznych, mechanicznych, elektromechanicznych

  • Doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń (doświadczenie w pracy przy ekstruderze będzie dużym atutem)

  • Posiadania prawa jazdy kat. B (kat. C i/lub E będą dodatkowym atutem)

  • Sumienności, odpowiedzialności, uczciwości i rzetelności przy wykonywanej pracy

  • Dobrej kultury jazdy

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bezpłatne przeszkolenia stanowiskowe z obsługi maszyn

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zobacz inne oferty pracy NAUKOWO BADAWCZE CENTRUM ROZWOJU SOI "AGESOYA" SP. Z O.O., HUTA KRZESZOWSKA

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-02-19