Praca » Pracownik do zbioru owoców i warzyw

Pracownik sezonowy - zbiór warzyw

Nr referencyjny: 1079556

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik sezonowy - zbiór warzyw

Oferent: AP UNIAPOL DEVELOPMENT

Opis stanowiska

  • Praca na polu przy zbiorze ziemniaków i cebuli po mechanicznym zerwaniu ich przez maszynę,

  • Sortowanie ziemniaków i cebuli,

  • Inne drobne prace na polu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra kondycja fizyczna- praca w pozycji pochyłej,

  • Chęć do pracy i motywacja,

  • Wymagany minimum jeden samochód na ekipę 4- 5 osób

  • Mile widziana znajomość j. francuskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,

  • Umowę o pracę,

  • Kontakt z opiekunem w kraju,

  • Zakwaterowanie.