Praca » Pracownik do zbioru owoców i warzyw

Pracownik szklarniowy do zbioru papryki

Nr referencyjny: 665256

Ważna przez:

Lokalizacja: Holandia, dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik szklarniowy do zbioru papryki

Oferent: Contrain Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • zbiór papryki,

  • pielęgnacja roślin (obcinanie/obrywanie liści, opuszczanie plantów, klipsowanie).

Wymagania:

  • odpowiedzialność i silna motywacja do pracy,

  • dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • gotowość do regularnych wyjazdów do pracy za granicę.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie,

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€),

  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy,

  • zakwaterowanie w miejscu wykonywanej pracy,

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna w kraju wykonywanej pracy,

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń w nowoczesnej, całorocznej szklarni.