Praca » Pracownik fizyczny

Operator Urządzeń Oczyszczalni Ścieków

Nr referencyjny: 2116756

Ważna przez:

Lokalizacja: Rybnik, dolnoslaskie

Stanowisko: Operator Urządzeń Oczyszczalni Ścieków

Oferent: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • obsługa urządzeń oczyszczalni ścieków zgodnie z wymogami eksploatacyjnymi oraz utrzymanie należnego porządku w budynkach, terenu przy oczyszczalni w tym: sprzątanie, koszenie trawy;

  • dbałość o estetykę i stan sanitarny armatury znajdującej się na terenie oczyszczalni ścieków poprzez jej bieżące oczyszczanie i okresowe malowanie;

  • prace przy otwartych zbiornikach ścieków i osadów.

  • wykonywanie innych prac zapewniających poprawne działanie oczyszczalni.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (tzw. ruch ciągły);

  • dyspozycyjność, systematyczność i zaangażowanie w realizowaniu obowiązków;

  • preferowany profil wykształcenia (zawodowe/gimnazjalne).

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie;

  • zatrudnienie na umowę o pracę;

  • pracę w systemie zmianowym;

  • niezbędne narzędzia pracy.