Praca » Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny w gospodarstwie rolnym

Nr referencyjny: 2100955

Ważna przez:

Lokalizacja: Berlin, dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik fizyczny w gospodarstwie rolnym

Oferent: Work Express Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Prace przy hodowli trzody chlewnej, inseminacja ,szczepienia

  • Utrzymanie czystości w gospodarstwie rolnym

  • Karmienie zwierząt

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na gospodarstwie- mile widziane

  • Możliwość wyjazdu własnym autem- mile widziane

  • Doświadczenie w pracy za granicą- mile widziane

  • Pracowitość, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie między 9 a 11 euro brutto netto na umowę o pracę,

  • DARMOWE zakwaterowanie w dogodnej odległości od miejsca pracy

  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach

  • Dodatkowe wynagrodzenie: możliwość wystąpienia nadgodzin, dodatek za prace w godzinach nocnych oraz w niedziele

  • Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł

  • Płatny urlop wypoczynkowy do wykorzystania

  • Transport do pracy- dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu

  • Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego koordynatora zagranicą

  • Opiekę Rzecznika Praw Pracownika

  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem