Praca » Praktyka/Staż

Płatny staż w dziale utrzymania ruchu firmy farmaceutycznej

Nr referencyjny: 1186568

Lokalizacja: Stryków (bezpłatny transport z: Łódź), dolnoslaskie

Stanowisko: Płatny staż w dziale utrzymania ruchu firmy farmaceutycznej

Oferent: Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • inicjowanie i prowadzenie projektów dotyczących poprawiania ergonomii pracy, jakości i wydajności maszyn np. prędkość

  • tworzenie dokumentów opisujących przypadki działania podczas usuwania awarii  oraz analizy awarii

  • nadzorowanie czynności konserwacyjnych, wykonywanych przez operatorów w ramach Autonomicznego Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • studenci / absolwenci kierunków takich jak mechatronka, mechanika, budowa maszyn i pokrewnych

  • gotowość do nauki i zdobywania wiedzy

  • otwartość

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • płatny staż umożliwiający zdobycie doświadczenia

  • elastyczny czas pracy

  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi

  • możliwość nawiązania stałej współprcy po zakończeniu stażu