Praca » Serwisant techniczny

Szef Działu Serwisu

Nr referencyjny: 533882

Ważna przez:

Lokalizacja: Jądrowice, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Szef Działu Serwisu

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizowanie polityki sprzedaży usług serwisowych w podległych punktach serwisowych

  • Organizacja i odpowiedzialność za pracę Biura Obsługi Klienta i Serwisu

  • Systematyczna kontrola jakości i terminowości wykonywanych napraw

  • Zarządzanie podległym personelem z naciskiem na efektywność pracy warsztatu

  • Tworzenie strategii działania oraz ustalanie założeń budżetowych podległego działu

  • Dbałość o wysokie standardy obsługi

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość tematyki mechaniki maszyn rolniczych

  • Doświadczenie w zarządzeniu działem  serwisu

  • Doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników

  • Umiejętność koordynowania i dobrej organizacji pracy zespołu

  • Umiejętności interpersonalne, kultura osobista, samodzielność i inicjatywa

  • Dyspozycyjność

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w strukturach nowoczesnej firmy,

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagradzania,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

źródło: praca.pl

data publikacji: 2014-09-30