Praca »

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 8966515

Ważna przez:

Lokalizacja: Jasło, podkarpackie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: BALTIC WOOD S.A.

Opis stanowiska

Kluczowe zadania:

  • Opracowywanie wniosków, zgłoszeń, uzyskiwanie wymaganych prawnie decyzji, pozwoleń oraz ich aktualizacja, współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie,

  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji, zestawień, składanie sprawozdań i naliczanie opłat w obszarze: odpady, emisja, opłata produktowa, recykling, klimatyzacja, gospodarka wodno-ściekowa, wody odpadowe i roztopowe wynikających z bieżących przepisów prawa,

  • Samodzielna obsługa i nadzór nad zapisami na platformach ogólnych BDO, KOBIZE, CRO oraz wynikających ze współpracy z Organizacjami Odzysku,

  • Gospodarka odpadami w pełnym zakresie,

  • Sporządzanie raportów na platformie GUS,

  • Współpraca z organami zewnętrznymi w zakresie ochrony środowiska, uczestnictwo w kontrolach urzędowych, audytach środowiskowych (ISO 14001).

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe: ochrona środowiska, inżynieria środowiskowa,

  • Min. 2 letnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość wymagań prawnych w zakresie ochrony środowiska,

  • Znajomość normy ISO 14001 będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, sporządzania raportów, zestawień, instrukcji,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Odpowiedzialność,

  • Inicjatywa w działaniu,

  • Łatwość nawiązywania relacji oraz współpracy,

  • Dobra obsługa programów MS Office.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wsparcie w procesie wdrożenia do firmy,

  • Możliwości rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach merytorycznych,

  • Ofertę ZFŚS,

  • Program Grupowego Ubezpieczenia wraz z opieką medyczną,

  • Przyjazną atmosferę i pracę w kompetentnym zespole.